به روز ترین ها به روز ترین ها .

به روز ترین ها

لاو ترکوندن همسر سابق جانی دپ قبل از جدایی

ستاره زیبارو و پر حاشیه هالیوود بعد از چند سال از جدایی آن ها هنوز بحث داغ رسانه ها هستند و به تازگی فاش شده که خانم بازیگر به آقای سوپر استار در زمان جدایی پیامهای احساسی می فرستاده است. در ادامه جزئیات عاشقانه های امبر هرد ستاره زیبای هالیود به جانی دپ را در […]

ستاره زیبارو و پر حاشیه هالیوود بعد از چند سال از جدایی آن ها هنوز بحث داغ رسانه ها هستند و به تازگی فاش شده که خانم بازیگر به آقای سوپر استار در زمان جدایی پیامهای احساسی می فرستاده است. در ادامه جزئیات عاشقانه های امبر هرد ستاره زیبای هالیود به جانی دپ را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عاشقانه های امبر هرد
اگرچه زندگی و عشق بین زوج جذاب هالیوودی: امبر هرد و جانی دپ بسیار کوتاه بود، اما حواشی این زندگی به حدی زیاد بود که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. اکنون خبر‌ها حکایت از آن دارند که امبر هرد پیش از طلاق تمام تلاش خود را برای نجات ازدواج خود با جانی دپ انجام داده است.

عاشقانه های امبر هرد
جانی دپ و همسرش
امبر هرد
عکس اینستاگرام امبر هرد
خبر‌ها حکایت از آن دارند که امبر هرد پیش از طلاق چندین پیام برای همسر خود ارسال کرده بود. مطابق مستندات ارائه شده به دادگاه ویرجینیا، آخرین پیام امبر هرد به همسرش این بوده است: “با من عادلانه رفتار کن. من و تو روی روابط خود کنترل داریم، بیا سعی کنیم یکدیگر را دوست داشته باشیم.”

جانی دپ
جانی دپ و همسرش سابقش
افزون بر این‌ها در آخرین پیام‌های دادگاه اخیر نیز پیام‌هایی به دست آمده که یکی از آن‌ها این بود: “فکر می‌کنم تو درخواست طلاق کرده ای. متاسفم اگر به تو صدمه زده ام. من عاشق تو هستم.”

جانی دپ
عاشقانه های امبر هرد برای آقای بازیگر
پیام امبر هرد برای جانی دپ
به نظر می‌ رسد این پیام‌ ها نیز بی فایده بوده و با همه تلاش ها، باز هم امبر هرد از جانی دپ طلاق گرفته است. با این حال، سرانجام اوضاع از هم پاشید و نبرد طلاق شروع شد، زیرا مبر هرد، جانی دپ را به خشونت خانگی متهم کرد. سپس مشخص شد که این امبر هرد بوده که به جانی دپ حمله کرده است.

همچنین بخوانید : درخشش ماهرشالا علی بازیگر مسلمان در هالیوود +تصاویر
شایعات متعدد علیه جانی دپ باعث شد، بسیاری از افراد گمانه زنی کنند که جانی دپ نقش کاپیتان جک اسپارو در سریال دزدان دریایی کارائیب را از دست بدهد. با این وجود موضوع از دست دادن این نقش هنوز از سوی تهیه کنندگان این مجموعه فیلم‌ها مورد تایید واقع نشده است.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۳:۰۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)