به روز ترین ها به روز ترین ها .

به روز ترین ها

داستان کوتاه پیشکش

داستان جدید کوتاه پیشکش

داستان کودکانه با تصویر آهنگری شمشیر بسیار زیبایی تقدیم شاپور پادشاه ساسانی نمود.
شاپور از او پرسید: چه مدت برای ساختن این شمشیر زمان گذاشته ای؟
آهنگر پاسخ داد: یک سال تمام.
پادشاه ایران باز پرسید: اگر یک شمشیر ساده برای سربازان بسازی چقدر زمان می برد؟
او گفت: سه تا چهار روز.
شاپور گفت: آیا این شمشیر قدرتی بیشتر از آن صد شمشیر دیگری که می توانستی بسازی دارد؟
آهنگر گفت: خیر، این شمشیر زیباست و شایسته کمر شهریار.

پادشاه ایران گفت: سپاسگزارم از این پیشکش اما، پادشاه اهل فرمان دادن است نه جنگیدن، من از شما شمشیر برای سپاهیان ایران می خواهم نه برای خودم، و به یاد داشته باش سرباز بی شمشیر نگهبان کیان کشور، پادشاه و حتی جان خویش نیست.

شاپور با نگاهی پدرانه به آهنگر گفت: اگر به تو پاداش دهم هر روز صنعتگران و هنرمندان به جای توجه به نیازهای واقعی کشور، برای من زینت آلات می سازند و این سرآغاز سقوط ایران است.
پدرم به من آموخت زندگی ساده داشته باشم تا فرمانرواییم پایدارتر باشد. پس برای سربازان شمشیر بساز که نبردهای بزرگ در راه است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۷:۵۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

زیبا ترین پروفایل های عاشقانه شیک و زیبا مخصوص تلگرام

زیبا ترین پروفایل های عاشقانه شیک و زیبا مخصوص تلگرام

 

پروفایل های عاشقانه شیک : با ما در ادامه همراه باشید تا جدید ترین پروفایل های شیک روز را برای شما قرار بدهیم

 

 

 

 

 

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۵:۳۷ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

داستان کوتاه دزد حرفه ای

داستان کوتاه دزد حرفه ای

 

داستان : غروب یک روز بارانی زنگ تلفن به صدا در آمد.
زن گوشی را برداشت. آن طرف خط پرستار دخترش با ناراحتی خبر تب و لرز شدید دختر کوچکش را به او داد.
زن تلفن را قطع کرد و با عجله به سمت پارکینگ دوید، ماشین را روشن کرد و به نزدیک ترین داروخانه رفت تا داروهای دختر کوچکش را بگیرد.

وقتی از داروخانه بیرون آمد، متوجه شد به خاطر عجله ای که داشته کلید را داخل ماشین جا گذاشته است.
زن پریشان با تلفن همراهش با خانه تماس گرفت. پرستار به او گفت که حال دخترش هر لحظه بدتر می شود. او جریان کلید اتومبیل را برای پرستار گفت. پرستار به او گفت که سعی کند با سنجاق سر در اتومبیل را باز کند.

زن سریع سنجاق سرش را باز کرد، نگاهی به در انداخت و با ناراحتی گفت: ولی من که بلد نیستم از این استفاده کنم.
هوا داشت تاریک می شد و باران شدت گرفته بود. زن با وجود نا امیدی زانو زد و گفت: خدایا کمکم کن.

در همین لحظه مردی ژولیده با لباس های کهنه به سویش آمد. زن یک لحظه با دیدن قیافه مرد ترسید و با خودش گفت: خدای بزرگ، من از تو کمک خواستم آن وقت این مرد ...
زبان زن از ترس بند آمده بود، مرد به او نزدیک شد و گفت: خانم، مشکلی پیش آمده؟
زن جواب داد: بله، دخترم خیلی مریض است و من باید هرچه سریع تر به خانه برسم ولی کلید را داخل ماشین جا گذاشته ام و نمی توانم درش را باز کنم.
مرد از او پرسید که آیا سنجاق سر همراه دارد؟ و زن فورا سنجاق سرش را به او داد و مرد در عرض چند ثانیه در اتومبیل را باز کرد.

زن بار دیگر زانو زد و با صدای بلند گفت: خدایا متشکرم.
سپس رو به مرد کرد و گفت: آقا متشکرم، شما مرد شریفی هستید.
مرد سرش را برگرداند و گفت: نه خانم، من مرد شریفی نیستم. من یک دزد اتومبیل بودم و همین امروز از زندان آزاد شده ام.
خدا برای کمک به زن یک دزد فرستاده بود، آن هم یک دزد حرفه ای.

زن آدرس شرکتش را به مرد داد و از او خواست که فردای آن روز حتما به دیدنش برود.
فردای آن روز وقتی مرد ژولیده وارد دفتر رئیس شرکت شد، فکرش را هم نمی کرد که روزی به عنوان راننده مخصوص در آن شرکت بزرگ استخدام شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۲:۳۲ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

واردات شتر از کشور های اروپایی

واردات شتر از کشور های اروپایی

 

شهریورماه امسال یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار شتر از ایتالیا، انگلستان ، آلمان و چند کشور آسیایی وارد شده است.
آیا به این شتران ننگریم که چگونه از فرنگستان وارد ایران شده‌اند؟! آیا نپرسیم سه کشور اروپایی انگلستان، آلمان و ایتالیا بدون حتی یک وجب بیابان، چرا شتر پرورش داده‌اند و به ایران صادر کرده‌اند؟! آیا نپرسیم که ما با شعار اقتصاد مقاومتی و با چراگاه‌های بزرگ شتر در کرمان‌، سیستان و بلوچستان و هرمزگان، چرا شتر - یا گوشت شتر - از اروپا وارد می‌کنیم؟!

البته در ساختار تجارت آزاد، هر چیزی را می‌شود وارد و صادر کرد اما آیا در همین ساختار، همین سه کشور از ایران، جو، نخودفرنگی و سبزیجات وارد می‌کنند؟

شوربختی اقتصاد مقاومتی ما آنجاست که معلوم شود این شترهای وارداتی در واقع شترهای صادراتی برخی کشورهای همسایه ما به اروپا است که از آنجا در بسته‌بندی‌‌هایی که قشر مرفه ایران می‌پسندند، به ایران «صادرات مجدد»، شده است و ما در این تجارت‌پیشگی پسابرجامی خود فقط پول بسته‌بندی به اروپا می‌دهیم. واردات ایران از اروپا و برخی کشورهای آسیایی و امریکای جنوبی البته بسته‌های شرمگینانه‌تر از شتر هم دارد، اما شتر پسابرجامی فرنگی، مزه دیگری دارد که نشان می‌دهد اقتصاد مقاومتی فقط لقلقه زبان آقای معاون اول است.

بر اساس آمار گمرک، در شهریورماه امسال فهرست واردات عجیب و غریب کشورمان کامل شد چرا که ایتالیا، انگلستان ، آلمان و کره توانستند به ایران بیش از ۱۴۱ هزار دلار شتر صادر کنند!

کارشناسان بر این باورند محیط این کشور‌‌ها مناسب برای پرورش شتر نیست و واردات از این کشور‌‌ها اقدامی تعجب‌بر‌انگیز است، البته واکنش کاربران در فضای مجازی نیز در این باره تأمل‌برانگیز بود زیرا آنها بر این باور بودند که در تجارت با سه کشور اروپایی شتر استعاره‌ای است از ضرب‌المثل‌: «این شتری است که در خانه همه می‌خوابد.»برخی نیز بر این باور بودند واردات شتر از کشورهای اروپایی،کره و چین نتیجه توافقات برجام بوده است! مطابق آمارهای رسمی، محموله شتر وارداتی از انگلستان در شهریورماه ۱۳۹۷ به وزن ۲۵هزارو۴۳۰کیلوگرم و ارزش ۴۱هزارو۹۶۰ دلار بوده است.

محموله شتر وارداتی از ایتالیا هم به وزن ۶هزارو۹۱۰ کیلوگرم و ارزش ۱۱هزارو۴۰۲ دلار و محموله شتر وارداتی از آلمان به وزن ۲۴هزارو ۱۹۰ کیلوگرم و ارزش ۳۹هزارو ۹۱۴ دلار بوده است. علاوه بر این سه کشور اروپایی، ایران در سال جاری از چین، کره‌جنوبی، ترکیه، پاکستان، امارات و افغانستان هم شتر وارد کرده است. تنها از چهار کشور ایتالیا، آلمان‌، انگلستان و کره که محیطی بیابانی ندارند بیش از ۱۴۰ هزار دلار و در مجموع بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار شتر وارد شده که ارزش تومانی آن بیش از ۷ میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان است‌. از آنجا که کشورهای اروپایی به علت اقلیم سرد خود، محل زندگی شتر نیستند، مشخص نیست محموله‌های شتر وارداتی از این کشور‌‌ها در سال جاری چطور صورت گرفته است. شاید بتوان واردات شتر از این سه کشور اروپایی را یکی از ثمرات برجام دانست. گفتنی است‌ بر اساس ابلاغیه معاون اول رئیس‌جمهور واردات کالا‌‌هایی همچون الاغ، اسب، شتر و گوشت حیوانات حرام گوشت با ارز آزاد و پرداخت دو برابر سود بازرگانی از اول امسال مجاز شده بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۷:۱۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

لاو ترکوندن همسر سابق جانی دپ قبل از جدایی

ستاره زیبارو و پر حاشیه هالیوود بعد از چند سال از جدایی آن ها هنوز بحث داغ رسانه ها هستند و به تازگی فاش شده که خانم بازیگر به آقای سوپر استار در زمان جدایی پیامهای احساسی می فرستاده است. در ادامه جزئیات عاشقانه های امبر هرد ستاره زیبای هالیود به جانی دپ را در […]

ستاره زیبارو و پر حاشیه هالیوود بعد از چند سال از جدایی آن ها هنوز بحث داغ رسانه ها هستند و به تازگی فاش شده که خانم بازیگر به آقای سوپر استار در زمان جدایی پیامهای احساسی می فرستاده است. در ادامه جزئیات عاشقانه های امبر هرد ستاره زیبای هالیود به جانی دپ را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عاشقانه های امبر هرد
اگرچه زندگی و عشق بین زوج جذاب هالیوودی: امبر هرد و جانی دپ بسیار کوتاه بود، اما حواشی این زندگی به حدی زیاد بود که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. اکنون خبر‌ها حکایت از آن دارند که امبر هرد پیش از طلاق تمام تلاش خود را برای نجات ازدواج خود با جانی دپ انجام داده است.

عاشقانه های امبر هرد
جانی دپ و همسرش
امبر هرد
عکس اینستاگرام امبر هرد
خبر‌ها حکایت از آن دارند که امبر هرد پیش از طلاق چندین پیام برای همسر خود ارسال کرده بود. مطابق مستندات ارائه شده به دادگاه ویرجینیا، آخرین پیام امبر هرد به همسرش این بوده است: “با من عادلانه رفتار کن. من و تو روی روابط خود کنترل داریم، بیا سعی کنیم یکدیگر را دوست داشته باشیم.”

جانی دپ
جانی دپ و همسرش سابقش
افزون بر این‌ها در آخرین پیام‌های دادگاه اخیر نیز پیام‌هایی به دست آمده که یکی از آن‌ها این بود: “فکر می‌کنم تو درخواست طلاق کرده ای. متاسفم اگر به تو صدمه زده ام. من عاشق تو هستم.”

جانی دپ
عاشقانه های امبر هرد برای آقای بازیگر
پیام امبر هرد برای جانی دپ
به نظر می‌ رسد این پیام‌ ها نیز بی فایده بوده و با همه تلاش ها، باز هم امبر هرد از جانی دپ طلاق گرفته است. با این حال، سرانجام اوضاع از هم پاشید و نبرد طلاق شروع شد، زیرا مبر هرد، جانی دپ را به خشونت خانگی متهم کرد. سپس مشخص شد که این امبر هرد بوده که به جانی دپ حمله کرده است.

همچنین بخوانید : درخشش ماهرشالا علی بازیگر مسلمان در هالیوود +تصاویر
شایعات متعدد علیه جانی دپ باعث شد، بسیاری از افراد گمانه زنی کنند که جانی دپ نقش کاپیتان جک اسپارو در سریال دزدان دریایی کارائیب را از دست بدهد. با این وجود موضوع از دست دادن این نقش هنوز از سوی تهیه کنندگان این مجموعه فیلم‌ها مورد تایید واقع نشده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۳:۰۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

تعبیر خواب گرگ در سال جدید

تعبیر دیدن گرگ وحشی و ترسناک در خواب + فرار از گرگ سیاه، خاکستری و سفید و گاز گرفتن و حمله گله گرگ به گوسفندان و گاوها + تعبیر خواب گرگ یوسف نبی و گرگینه + فال گرگ از نمونه خواب های ما در رابطه با خواب گرگ می تواند باشد.

در حالت کلی در اغلب اوقات گرگ در عالم خواب نشانه ترس است همچنین دیدن گرگ در خواب بر دو وجه مثبت و منفی است.

به هر حال ما در ادامه این پست بارونک، کامل ترین تعبیر خواب گرگ را از دید معبرین بزرگ تعبیر خواب از جمله تونی کریسپ، حضرت امام جعفر صادق، یوسف نبی، آنلی بیتون، محمد بن سیرین و ابراهیم کرمانی آماده کرده ایم و شما در ادامه به راحتی می توانید تعبیر خواب دقیق خود را پیدا کنید.

در ادامه با تعبیر دیدن گرگ در خواب با وب سایت بارونک همراه باشید.

تعبیر دیدن انواع سگ وحشی سیاه و سفید در خوابتعبیر دیدن انواع سگ وحشی سیاه و سفید در خواب
دیدن توله سگ سفید پشمالو و سگ سیاه ، زرد و قهوه ای بزرگ و کوچک وحشی و ...
دیدن گرگ در خواب چه معنی دارد؟
تونی کریسپ در کتاب فرهنگ رویا می گوید: گرگ در خواب نشانه ترس است ترس از خطر ناشناخته هایی که در کمین شما هستند چون ترس یکی از واکنش های غریزی ما در برابر شرایط است بنابراین به صورت یک حیوان به تصویر کشیده می شود.

گرگ نشانه ترس زنانه از جنسیت مردانه نیز هست.

دیدگاه معبرین غربی در رابطه با گرگ، نشانه زیبایی، زندگی، اعتماد به نفس، تنهایی، راز و غرور می باشد. اگر از جنبه مثبت به آن نگاه کنیم بیانگر این است که ما باید در هر شرایطی خونسردی خود را حفظ کنیم. اما اگر از جنبه منفی به آن نگاه کنیم دیدن گرگ در خواب نشانه تهاجم و دشمنی است.

یوسف نبی در این رابطه می گوید:

دیدن خواب گرگ نشانه دشمنی است.

دیدگاه حضرت امام جعفر صادق در رابطه با گرگ این است که اگر کسی در خواب گرگ مشاهده کند نشانه کنیزک و خادم است.

دیدگاه آنلی بیتون در این مورد این است که دیدن گرگ در خواب، بیانگر این است که یکی از زیر دستان شما رازهای شما را فاش می کنند.

تعبیر خواب زوزه گرگ
ابراهیم کرمانی در رابطه با زوزه گرگ می گوید: اگر در خواب دیدید که گرگی زوزه می کشید نشانه این است که بر دشمن خود پیروز می شوید.

دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی در مورد خواب گرگ این است که صدای زوزه گرگ خبر ناگوار و نامیدی را برای بیننده خواب دارد.

دیدگاه لوک اویتنهاو در رابطه با زوزه گرگ این است که اگر در خواب مشاهده کردید که گرگی زوزه می کشد نشانه این است که فردی می خواهد از شما سبقت بگیرد.

آنلی بیتون در این رابطه می گوید: اگر کسی در خواب زوزه گرگ را بشنود بیانگر آن است که اتحادی پنهانی شما را در رقابتی صادقانه به شکست می کشاند.

تعبیر دیدن و حمله کردن گربه وحشی سیاه و سفید در خوابتعبیر دیدن و حمله کردن گربه وحشی سیاه و سفید در خواب
دیدن انواع گربه مرده و زخمی ، ترسیدن و فرار کردن و گاز گرفتن گربه وحشی سیاه ...
تعبیر خواب حمله گرگ
محمد بن سیرین: اگر در خواب مشاهده کردید گرگی شما را درید و به شما حمله کرد نشانه این است که شما زنتان را طلاق خواهید داد.

تعبیر خواب کشتن گرگ
آنلی بیتون در این رابطه می گوید: اگر در خواب ببینید که در حال کشتن گرگی هستید نشانه این است که دشمنانتان را شکست خواهید داد.

طبق دیدگاه محمد بن سیرین اگر در خواب مشاهده کردید که گرگی را می کشید و گوشت آن را می خورید به اندازه همان گوشت به شما ارث می رسد.

تعبیر خواب حرف زدن گرگ
اگر چنین خوابی را در عالم رویا مشاهده کردید نشانه یک خواب عجیب است و معمولا افراد کمی این خواب را می بینند.

حرف زدن گرگ در خواب نشانه این است که شما به دنبال امنیت هستید. اگر مشاهده کردید که گرگی در حال حرف زدن با شما است نشانه این است که شما به شخص نزدیکی در زندگی تان اعتماد کرده اید که متاسفانه قابل اعتماد نیست.

تعبیر گرگ مرده در خواب
اگر در خواب گرگ مرده ای را مشاهده کنید نشانه این است که شما در علم و دانش پیشرفت می کنید و استقلال خواهید داشت.

همچنین دیدن گرگ مرده در خواب به معنی پایان یک مبارزه است این خواب نشان می دهد که شما به خوبی بر مشکلات خود غلبه می کنید دیدن این خواب نشانه مثبتی در زندگی شما است.

دیدن یک گله گرگ مرده در خواب نشان از شروعی جدید است.

تعبیر خواب دیدن و نیش زدن مار بزرگ در خوابتعبیر خواب دیدن و نیش زدن مار بزرگ در خواب
دیدن مار در خواب در خواب شامل دیدن نیش زدن مار بزرگ و کوچک یا جنگیدن ...
تعبیر خواب توله گرگ
اگر در خواب توله گرگی مشاهده کردید نشانه این است که شما از مقصود و هدف واقعی یک گروه آگاه نیستید همچنین باید در زندگی از خودتان در برابر شخصی محافظت کنید.

تعبیر خواب چشم های گرگ
اگر در عالم رویا گرگی را مشاهده کردید که دارای چشمان سیاه است به معنی این است که شما باید در همه مراحل زندگی با خودتان رو راست باشید. اما اگر چشمان گرگی که در خواب دیدید آبی باشد نشان دهنده احساس و ارتباط عاطفی شما با نزدیکانتان است.

همچنین اگر چشمان گرگ قرمز بودند نشان دهنده این است که به یک موضوعی علاقه دارید اما باید در آن بصیرت داشته باشید.

در حالت کلی چشمان گرگ در خواب نشانه این است که شما تماشا خواهید شد.

تعبیر خواب رفتار دوستانه با گرگ
اگر در خواب گرگی مشاهده کردید که با شما دوستانه رفتار می کند نشان دهنده این است که شما به یک هماهنگی در زندگی خود خواهید رسید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۰:۱۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)