به روز ترين ها به روز ترين ها .

به روز ترين ها

جديد ترين عكس هايي از گربه هاي خوشگل و ناناز

گربه باحال

گربه باحال : در ادامه به روز ترين و شيك ترين و خوشگل ترين گربه ها را مشاهده كنيد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۱:۱۶ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

باحال تارين لباس هاي شيك روز در سال 2020

 

 

باحال تارين لباس هاي شيك روز در سال 2020

 

لباس هاي شيك : در ادامه به روز ترين هارو مشاهده كنيد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۲:۴۵ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

جديد ترين عكس هاي عاشقانه باحال و اسمي در سال 99

جديد ترين عكس هاي عاشقانه باحال و اسمي در سال 99

 

عكس عاشقانه : با ما در ادامه همراه باشيد كه شيك ترين عكس هاي عاشقانه را مشاهده كنيد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۵:۳۷ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

بيوگرافي جديدي از مهناز افشار در سال 2020

بيوگرافي جديدي از مهناز افشار در سال 2020

 

بيوگرافي مهناز افشار به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين، بازنشر يك توييت از يك اكانت فيك كه به يك‌باره با قتل يك طلبه همداني همزمان شد، اتفاقي بود كه باعث شد موجي از حملات به سوي مهناز افشار راه بيفتد. حملاتي كه منجر شد به شكايت فردي كه با استفاده از عكسش اكانت تقلبي درست شده بود و توييت جنجالي او را مهناز افشار بازتوييت كرده بود از اين بازيگر.
روز گذشته هم تصويري منتشر شد كه با تيتر حكم جلب مهناز افشار صادر شد در همه رسانه‌ها بازتاب يافت گرچه فقط يك حكم نيابت قضايي بود براي احضار مهناز افشار.

 

اين بازيگر اما طبق اطلاع‌رساني‌اي كه قبلا انجام داده بود، اين روزها در آلمان به سر مي‌برد و قرار است يك وركشاپ بازيگري در آنجا برگزار كند. او كه بعد از آن ماجرا توييتي منتشر نكرده اما در اينستاگرام استوري‌هايي به فراخور روز مي‌گذارد. روز معلم را تبريك مي‌گويد و تبليغ كارگاه بازيگري‌اش را مي‌كند.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۳۴:۵۷ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

داستان كوتاه پيشكش

داستان جديد كوتاه پيشكش

داستان كودكانه با تصوير آهنگري شمشير بسيار زيبايي تقديم شاپور پادشاه ساساني نمود.
شاپور از او پرسيد: چه مدت براي ساختن اين شمشير زمان گذاشته اي؟
آهنگر پاسخ داد: يك سال تمام.
پادشاه ايران باز پرسيد: اگر يك شمشير ساده براي سربازان بسازي چقدر زمان مي برد؟
او گفت: سه تا چهار روز.
شاپور گفت: آيا اين شمشير قدرتي بيشتر از آن صد شمشير ديگري كه مي توانستي بسازي دارد؟
آهنگر گفت: خير، اين شمشير زيباست و شايسته كمر شهريار.

پادشاه ايران گفت: سپاسگزارم از اين پيشكش اما، پادشاه اهل فرمان دادن است نه جنگيدن، من از شما شمشير براي سپاهيان ايران مي خواهم نه براي خودم، و به ياد داشته باش سرباز بي شمشير نگهبان كيان كشور، پادشاه و حتي جان خويش نيست.

شاپور با نگاهي پدرانه به آهنگر گفت: اگر به تو پاداش دهم هر روز صنعتگران و هنرمندان به جاي توجه به نيازهاي واقعي كشور، براي من زينت آلات مي سازند و اين سرآغاز سقوط ايران است.
پدرم به من آموخت زندگي ساده داشته باشم تا فرمانرواييم پايدارتر باشد. پس براي سربازان شمشير بساز كه نبردهاي بزرگ در راه است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۷:۵۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

زيبا ترين پروفايل هاي عاشقانه شيك و زيبا مخصوص تلگرام

زيبا ترين پروفايل هاي عاشقانه شيك و زيبا مخصوص تلگرام

 

پروفايل هاي عاشقانه شيك : با ما در ادامه همراه باشيد تا جديد ترين پروفايل هاي شيك روز را براي شما قرار بدهيم

 

 

 

 

 

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۵:۳۷ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

داستان كوتاه دزد حرفه اي

داستان كوتاه دزد حرفه اي

 

داستان : غروب يك روز باراني زنگ تلفن به صدا در آمد.
زن گوشي را برداشت. آن طرف خط پرستار دخترش با ناراحتي خبر تب و لرز شديد دختر كوچكش را به او داد.
زن تلفن را قطع كرد و با عجله به سمت پاركينگ دويد، ماشين را روشن كرد و به نزديك ترين داروخانه رفت تا داروهاي دختر كوچكش را بگيرد.

وقتي از داروخانه بيرون آمد، متوجه شد به خاطر عجله اي كه داشته كليد را داخل ماشين جا گذاشته است.
زن پريشان با تلفن همراهش با خانه تماس گرفت. پرستار به او گفت كه حال دخترش هر لحظه بدتر مي شود. او جريان كليد اتومبيل را براي پرستار گفت. پرستار به او گفت كه سعي كند با سنجاق سر در اتومبيل را باز كند.

زن سريع سنجاق سرش را باز كرد، نگاهي به در انداخت و با ناراحتي گفت: ولي من كه بلد نيستم از اين استفاده كنم.
هوا داشت تاريك مي شد و باران شدت گرفته بود. زن با وجود نا اميدي زانو زد و گفت: خدايا كمكم كن.

در همين لحظه مردي ژوليده با لباس هاي كهنه به سويش آمد. زن يك لحظه با ديدن قيافه مرد ترسيد و با خودش گفت: خداي بزرگ، من از تو كمك خواستم آن وقت اين مرد ...
زبان زن از ترس بند آمده بود، مرد به او نزديك شد و گفت: خانم، مشكلي پيش آمده؟
زن جواب داد: بله، دخترم خيلي مريض است و من بايد هرچه سريع تر به خانه برسم ولي كليد را داخل ماشين جا گذاشته ام و نمي توانم درش را باز كنم.
مرد از او پرسيد كه آيا سنجاق سر همراه دارد؟ و زن فورا سنجاق سرش را به او داد و مرد در عرض چند ثانيه در اتومبيل را باز كرد.

زن بار ديگر زانو زد و با صداي بلند گفت: خدايا متشكرم.
سپس رو به مرد كرد و گفت: آقا متشكرم، شما مرد شريفي هستيد.
مرد سرش را برگرداند و گفت: نه خانم، من مرد شريفي نيستم. من يك دزد اتومبيل بودم و همين امروز از زندان آزاد شده ام.
خدا براي كمك به زن يك دزد فرستاده بود، آن هم يك دزد حرفه اي.

زن آدرس شركتش را به مرد داد و از او خواست كه فرداي آن روز حتما به ديدنش برود.
فرداي آن روز وقتي مرد ژوليده وارد دفتر رئيس شركت شد، فكرش را هم نمي كرد كه روزي به عنوان راننده مخصوص در آن شركت بزرگ استخدام شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۲:۳۲ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

واردات شتر از كشور هاي اروپايي

واردات شتر از كشور هاي اروپايي

 

شهريورماه امسال يك ميليون و ۸۰۰ هزار دلار شتر از ايتاليا، انگلستان ، آلمان و چند كشور آسيايي وارد شده است.
آيا به اين شتران ننگريم كه چگونه از فرنگستان وارد ايران شده‌اند؟! آيا نپرسيم سه كشور اروپايي انگلستان، آلمان و ايتاليا بدون حتي يك وجب بيابان، چرا شتر پرورش داده‌اند و به ايران صادر كرده‌اند؟! آيا نپرسيم كه ما با شعار اقتصاد مقاومتي و با چراگاه‌هاي بزرگ شتر در كرمان‌، سيستان و بلوچستان و هرمزگان، چرا شتر - يا گوشت شتر - از اروپا وارد مي‌كنيم؟!

البته در ساختار تجارت آزاد، هر چيزي را مي‌شود وارد و صادر كرد اما آيا در همين ساختار، همين سه كشور از ايران، جو، نخودفرنگي و سبزيجات وارد مي‌كنند؟

شوربختي اقتصاد مقاومتي ما آنجاست كه معلوم شود اين شترهاي وارداتي در واقع شترهاي صادراتي برخي كشورهاي همسايه ما به اروپا است كه از آنجا در بسته‌بندي‌‌هايي كه قشر مرفه ايران مي‌پسندند، به ايران «صادرات مجدد»، شده است و ما در اين تجارت‌پيشگي پسابرجامي خود فقط پول بسته‌بندي به اروپا مي‌دهيم. واردات ايران از اروپا و برخي كشورهاي آسيايي و امريكاي جنوبي البته بسته‌هاي شرمگينانه‌تر از شتر هم دارد، اما شتر پسابرجامي فرنگي، مزه ديگري دارد كه نشان مي‌دهد اقتصاد مقاومتي فقط لقلقه زبان آقاي معاون اول است.

بر اساس آمار گمرك، در شهريورماه امسال فهرست واردات عجيب و غريب كشورمان كامل شد چرا كه ايتاليا، انگلستان ، آلمان و كره توانستند به ايران بيش از ۱۴۱ هزار دلار شتر صادر كنند!

كارشناسان بر اين باورند محيط اين كشور‌‌ها مناسب براي پرورش شتر نيست و واردات از اين كشور‌‌ها اقدامي تعجب‌بر‌انگيز است، البته واكنش كاربران در فضاي مجازي نيز در اين باره تأمل‌برانگيز بود زيرا آنها بر اين باور بودند كه در تجارت با سه كشور اروپايي شتر استعاره‌اي است از ضرب‌المثل‌: «اين شتري است كه در خانه همه مي‌خوابد.»برخي نيز بر اين باور بودند واردات شتر از كشورهاي اروپايي،كره و چين نتيجه توافقات برجام بوده است! مطابق آمارهاي رسمي، محموله شتر وارداتي از انگلستان در شهريورماه ۱۳۹۷ به وزن ۲۵هزارو۴۳۰كيلوگرم و ارزش ۴۱هزارو۹۶۰ دلار بوده است.

محموله شتر وارداتي از ايتاليا هم به وزن ۶هزارو۹۱۰ كيلوگرم و ارزش ۱۱هزارو۴۰۲ دلار و محموله شتر وارداتي از آلمان به وزن ۲۴هزارو ۱۹۰ كيلوگرم و ارزش ۳۹هزارو ۹۱۴ دلار بوده است. علاوه بر اين سه كشور اروپايي، ايران در سال جاري از چين، كره‌جنوبي، تركيه، پاكستان، امارات و افغانستان هم شتر وارد كرده است. تنها از چهار كشور ايتاليا، آلمان‌، انگلستان و كره كه محيطي بياباني ندارند بيش از ۱۴۰ هزار دلار و در مجموع بيش از يك ميليون و ۸۰۰ هزار دلار شتر وارد شده كه ارزش توماني آن بيش از ۷ ميليارد و ۴۰۰ميليون تومان است‌. از آنجا كه كشورهاي اروپايي به علت اقليم سرد خود، محل زندگي شتر نيستند، مشخص نيست محموله‌هاي شتر وارداتي از اين كشور‌‌ها در سال جاري چطور صورت گرفته است. شايد بتوان واردات شتر از اين سه كشور اروپايي را يكي از ثمرات برجام دانست. گفتني است‌ بر اساس ابلاغيه معاون اول رئيس‌جمهور واردات كالا‌‌هايي همچون الاغ، اسب، شتر و گوشت حيوانات حرام گوشت با ارز آزاد و پرداخت دو برابر سود بازرگاني از اول امسال مجاز شده بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۷:۱۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

لاو تركوندن همسر سابق جاني دپ قبل از جدايي

ستاره زيبارو و پر حاشيه هاليوود بعد از چند سال از جدايي آن ها هنوز بحث داغ رسانه ها هستند و به تازگي فاش شده كه خانم بازيگر به آقاي سوپر استار در زمان جدايي پيامهاي احساسي مي فرستاده است. در ادامه جزئيات عاشقانه هاي امبر هرد ستاره زيباي هاليود به جاني دپ را در […]

ستاره زيبارو و پر حاشيه هاليوود بعد از چند سال از جدايي آن ها هنوز بحث داغ رسانه ها هستند و به تازگي فاش شده كه خانم بازيگر به آقاي سوپر استار در زمان جدايي پيامهاي احساسي مي فرستاده است. در ادامه جزئيات عاشقانه هاي امبر هرد ستاره زيباي هاليود به جاني دپ را در نيك صالحي مشاهده كنيد.

عاشقانه هاي امبر هرد
اگرچه زندگي و عشق بين زوج جذاب هاليوودي: امبر هرد و جاني دپ بسيار كوتاه بود، اما حواشي اين زندگي به حدي زياد بود كه توجه بسياري را به خود جلب كرده است. اكنون خبر‌ها حكايت از آن دارند كه امبر هرد پيش از طلاق تمام تلاش خود را براي نجات ازدواج خود با جاني دپ انجام داده است.

عاشقانه هاي امبر هرد
جاني دپ و همسرش
امبر هرد
عكس اينستاگرام امبر هرد
خبر‌ها حكايت از آن دارند كه امبر هرد پيش از طلاق چندين پيام براي همسر خود ارسال كرده بود. مطابق مستندات ارائه شده به دادگاه ويرجينيا، آخرين پيام امبر هرد به همسرش اين بوده است: “با من عادلانه رفتار كن. من و تو روي روابط خود كنترل داريم، بيا سعي كنيم يكديگر را دوست داشته باشيم.”

جاني دپ
جاني دپ و همسرش سابقش
افزون بر اين‌ها در آخرين پيام‌هاي دادگاه اخير نيز پيام‌هايي به دست آمده كه يكي از آن‌ها اين بود: “فكر مي‌كنم تو درخواست طلاق كرده اي. متاسفم اگر به تو صدمه زده ام. من عاشق تو هستم.”

جاني دپ
عاشقانه هاي امبر هرد براي آقاي بازيگر
پيام امبر هرد براي جاني دپ
به نظر مي‌ رسد اين پيام‌ ها نيز بي فايده بوده و با همه تلاش ها، باز هم امبر هرد از جاني دپ طلاق گرفته است. با اين حال، سرانجام اوضاع از هم پاشيد و نبرد طلاق شروع شد، زيرا مبر هرد، جاني دپ را به خشونت خانگي متهم كرد. سپس مشخص شد كه اين امبر هرد بوده كه به جاني دپ حمله كرده است.

همچنين بخوانيد : درخشش ماهرشالا علي بازيگر مسلمان در هاليوود +تصاوير
شايعات متعدد عليه جاني دپ باعث شد، بسياري از افراد گمانه زني كنند كه جاني دپ نقش كاپيتان جك اسپارو در سريال دزدان دريايي كارائيب را از دست بدهد. با اين وجود موضوع از دست دادن اين نقش هنوز از سوي تهيه كنندگان اين مجموعه فيلم‌ها مورد تاييد واقع نشده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۳:۰۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

تعبير خواب گرگ در سال جديد

تعبير ديدن گرگ وحشي و ترسناك در خواب + فرار از گرگ سياه، خاكستري و سفيد و گاز گرفتن و حمله گله گرگ به گوسفندان و گاوها + تعبير خواب گرگ يوسف نبي و گرگينه + فال گرگ از نمونه خواب هاي ما در رابطه با خواب گرگ مي تواند باشد.

در حالت كلي در اغلب اوقات گرگ در عالم خواب نشانه ترس است همچنين ديدن گرگ در خواب بر دو وجه مثبت و منفي است.

به هر حال ما در ادامه اين پست بارونك، كامل ترين تعبير خواب گرگ را از ديد معبرين بزرگ تعبير خواب از جمله توني كريسپ، حضرت امام جعفر صادق، يوسف نبي، آنلي بيتون، محمد بن سيرين و ابراهيم كرماني آماده كرده ايم و شما در ادامه به راحتي مي توانيد تعبير خواب دقيق خود را پيدا كنيد.

در ادامه با تعبير ديدن گرگ در خواب با وب سايت بارونك همراه باشيد.

تعبير ديدن انواع سگ وحشي سياه و سفيد در خوابتعبير ديدن انواع سگ وحشي سياه و سفيد در خواب
ديدن توله سگ سفيد پشمالو و سگ سياه ، زرد و قهوه اي بزرگ و كوچك وحشي و ...
ديدن گرگ در خواب چه معني دارد؟
توني كريسپ در كتاب فرهنگ رويا مي گويد: گرگ در خواب نشانه ترس است ترس از خطر ناشناخته هايي كه در كمين شما هستند چون ترس يكي از واكنش هاي غريزي ما در برابر شرايط است بنابراين به صورت يك حيوان به تصوير كشيده مي شود.

گرگ نشانه ترس زنانه از جنسيت مردانه نيز هست.

ديدگاه معبرين غربي در رابطه با گرگ، نشانه زيبايي، زندگي، اعتماد به نفس، تنهايي، راز و غرور مي باشد. اگر از جنبه مثبت به آن نگاه كنيم بيانگر اين است كه ما بايد در هر شرايطي خونسردي خود را حفظ كنيم. اما اگر از جنبه منفي به آن نگاه كنيم ديدن گرگ در خواب نشانه تهاجم و دشمني است.

يوسف نبي در اين رابطه مي گويد:

ديدن خواب گرگ نشانه دشمني است.

ديدگاه حضرت امام جعفر صادق در رابطه با گرگ اين است كه اگر كسي در خواب گرگ مشاهده كند نشانه كنيزك و خادم است.

ديدگاه آنلي بيتون در اين مورد اين است كه ديدن گرگ در خواب، بيانگر اين است كه يكي از زير دستان شما رازهاي شما را فاش مي كنند.

تعبير خواب زوزه گرگ
ابراهيم كرماني در رابطه با زوزه گرگ مي گويد: اگر در خواب ديديد كه گرگي زوزه مي كشيد نشانه اين است كه بر دشمن خود پيروز مي شويد.

ديدگاه منوچهر مطيعي تهراني در مورد خواب گرگ اين است كه صداي زوزه گرگ خبر ناگوار و ناميدي را براي بيننده خواب دارد.

ديدگاه لوك اويتنهاو در رابطه با زوزه گرگ اين است كه اگر در خواب مشاهده كرديد كه گرگي زوزه مي كشد نشانه اين است كه فردي مي خواهد از شما سبقت بگيرد.

آنلي بيتون در اين رابطه مي گويد: اگر كسي در خواب زوزه گرگ را بشنود بيانگر آن است كه اتحادي پنهاني شما را در رقابتي صادقانه به شكست مي كشاند.

تعبير ديدن و حمله كردن گربه وحشي سياه و سفيد در خوابتعبير ديدن و حمله كردن گربه وحشي سياه و سفيد در خواب
ديدن انواع گربه مرده و زخمي ، ترسيدن و فرار كردن و گاز گرفتن گربه وحشي سياه ...
تعبير خواب حمله گرگ
محمد بن سيرين: اگر در خواب مشاهده كرديد گرگي شما را دريد و به شما حمله كرد نشانه اين است كه شما زنتان را طلاق خواهيد داد.

تعبير خواب كشتن گرگ
آنلي بيتون در اين رابطه مي گويد: اگر در خواب ببينيد كه در حال كشتن گرگي هستيد نشانه اين است كه دشمنانتان را شكست خواهيد داد.

طبق ديدگاه محمد بن سيرين اگر در خواب مشاهده كرديد كه گرگي را مي كشيد و گوشت آن را مي خوريد به اندازه همان گوشت به شما ارث مي رسد.

تعبير خواب حرف زدن گرگ
اگر چنين خوابي را در عالم رويا مشاهده كرديد نشانه يك خواب عجيب است و معمولا افراد كمي اين خواب را مي بينند.

حرف زدن گرگ در خواب نشانه اين است كه شما به دنبال امنيت هستيد. اگر مشاهده كرديد كه گرگي در حال حرف زدن با شما است نشانه اين است كه شما به شخص نزديكي در زندگي تان اعتماد كرده ايد كه متاسفانه قابل اعتماد نيست.

تعبير گرگ مرده در خواب
اگر در خواب گرگ مرده اي را مشاهده كنيد نشانه اين است كه شما در علم و دانش پيشرفت مي كنيد و استقلال خواهيد داشت.

همچنين ديدن گرگ مرده در خواب به معني پايان يك مبارزه است اين خواب نشان مي دهد كه شما به خوبي بر مشكلات خود غلبه مي كنيد ديدن اين خواب نشانه مثبتي در زندگي شما است.

ديدن يك گله گرگ مرده در خواب نشان از شروعي جديد است.

تعبير خواب ديدن و نيش زدن مار بزرگ در خوابتعبير خواب ديدن و نيش زدن مار بزرگ در خواب
ديدن مار در خواب در خواب شامل ديدن نيش زدن مار بزرگ و كوچك يا جنگيدن ...
تعبير خواب توله گرگ
اگر در خواب توله گرگي مشاهده كرديد نشانه اين است كه شما از مقصود و هدف واقعي يك گروه آگاه نيستيد همچنين بايد در زندگي از خودتان در برابر شخصي محافظت كنيد.

تعبير خواب چشم هاي گرگ
اگر در عالم رويا گرگي را مشاهده كرديد كه داراي چشمان سياه است به معني اين است كه شما بايد در همه مراحل زندگي با خودتان رو راست باشيد. اما اگر چشمان گرگي كه در خواب ديديد آبي باشد نشان دهنده احساس و ارتباط عاطفي شما با نزديكانتان است.

همچنين اگر چشمان گرگ قرمز بودند نشان دهنده اين است كه به يك موضوعي علاقه داريد اما بايد در آن بصيرت داشته باشيد.

در حالت كلي چشمان گرگ در خواب نشانه اين است كه شما تماشا خواهيد شد.

تعبير خواب رفتار دوستانه با گرگ
اگر در خواب گرگي مشاهده كرديد كه با شما دوستانه رفتار مي كند نشان دهنده اين است كه شما به يك هماهنگي در زندگي خود خواهيد رسيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۰:۱۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)